آب معدنی بلومر
مختصری از درباره ما شرکت بلومر
تعداد موارد مثبت COVID-19 در کشور به سرعت در حال افزایش است. بنابراین مراقبت بیشتر از سلامتی ، بهداشت و مصونیت در زمان کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است.

3 نوشیدنی تقویت کننده ایمنی که باید هر روز صبح بخورید

تعداد موارد مثبت COVID-19 در کشور به سرعت در حال افزایش است. جهش مضاعف نوع ویروس کرونا نسبت به نوع قبلی عفونی تر است ، بنابراین مراقبت بیشتر از سلامتی ، بهداشت و مصونیت در زمان کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک سیستم ایمنی قوی بدن شما را برای مقابله با عوامل بیماری زای خارجی آماده می کند و خطر عفونت را کاهش می دهد. اگرچه ایجاد ایمنی یک فرآیند زمان بر است و می توان با تلاش مستمر به آن دست یافت ، اما چندین راه برای تقویت اندک ایمنی بدن وجود دارد در اینجا ما 3 نوشیدنی گیاهی قوی را ذکر کرده ایم که باید هر روز با معده خالی بخورید تا تناسب اندام و سلامت خود را حفظ کنید.

تقویت کننده ایمنی

نوشیدنی زنجبیل و عسل

مواد تشکیل دهنده:

یک فنجان آب

یک چهارم قاشق چایخوری زنجبیل رنده شده خام

یک چهارم قاشق چایخوری ریشه زردچوبه

یک قاشق چایخوری سرکه سیب

یک قاشق چایخوری عسل

طرز تهیه: آب ، زنجبیل و زردچوبه را به یک تابه عمیق اضافه کرده و بگذارید بجوشد (5-10 دقیقه). هنگامی که آب شروع به جوشیدن کرد ، اجاق گاز را خاموش کنید و بگذارید معجون کمی سرد شود. نوشیدنی را در یک فنجان صاف کنید و عسل و سرکه سیب را به آن اضافه کنید.

این نوشیدنی چگونه به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند

این نوشیدنی سرشار از مواد مفید برای سلامتی است که دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی هستند. سرکه سیب رشد عوامل بیماری زای بد را در بدن متوقف کرده و باعث رشد باکتری های سالم روده می شود که برای ایمنی قوی ضروری است. هر دو ریشه ، زردچوبه و زنجبیل سرشار از آنتی اکسیدان ، خواص ضد التهابی و ضد عفونی کننده هستند. زردچوبه یک درمانگر طبیعی است ، در حالی که زنجبیل تعداد گلبول های سفید خون را افزایش می دهد ، که به از بین بردن عوامل بیماری زای خارجی کمک می کند.

نوشیدنی زیره و عسل

مواد تشکیل دهنده:

نصف قاشق چایخوری زیره

5 برگ ریحان

نصف قاشق چایخوری پودر فلفل سیاه

یک قاشق چایخوری عسل

طرز تهیه: تابه ای بردارید و 1 لیوان آب ، زیره ، فلفل سیاه و برگ ریحان را در آن بریزید. اجازه دهید آب به مدت 5 دقیقه بجوشد. گاز را خاموش کرده و معجون را در یک فنجان صاف کنید. قبل از افزودن عسل به آن ، بگذارید مخلوط کمی خنک شود.

این نوشیدنی چگونه سیستم ایمنی را تقویت می کند

زیره دارای خواص دارویی قوی است و برای مدت طولانی برای درمان بیماری های مختلف سلامتی مورد استفاده قرار گرفته است. خواص ضد التهابی این ادویه معمولاً در دسترس ، می تواند به تقویت ایمنی بدن و تسکین سرماخوردگی و سرفه شدید کمک کند. افزودن برگهای ریحان ، فلفل سیاه و عسل به این نوشیدنی ، معجون را بیشتر موثر می کند.

نوشیدنی لیمو ترش و میخک

مواد تشکیل دهنده:

2 لیتر آب

زردچوبه تازه (1 قطعه)

پودر فلفل سیاه تازه (1 قاشق غذاخوری)

ریحان (15-20 برگ)

دارچین (1 قطعه)

میخک (8-10عدد)

زنجبیل تازه (رنده شده)

آب لیمو ترش (1 لیمو)

این نوشیدنی چگونه به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند

دارچین: ادویه معطر منبع غنی از آنتی اکسیدان ها مانند پلی فنول ها و پروآنتوسیانیدین ها است. همچنین به دلیل خواص ضد ویروسی ، ضد باکتریایی و ضد قارچی که به کاهش احتمال عفونت کمک می کند ، مشهور است.

میخک: میخک حاوی عناصر ضروری مانند ویتامین E ، ویتامین C ، فولات ، ریبوفلاوین ، ویتامین A ، تیامین ، ویتامین D ، اسیدهای چرب امگا 3 است. همچنین دارای خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی است که می تواند در مبارزه با عفونت مفید باشد.

زنجبیل: خواص آنتی اکسیدانی زنجبیل ممکن است با التهاب مبارزه کرده و ایمنی شما را تقویت کند.

پست های مرتبط