Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

آب معدنی طبیعی | بلومر | بدون نیترات

آب معدنی طبیعی | بلومر | بدون نیترات

1011  تعداد بازدید  |  سه شنبه 17 دی ماه 1398

نیترات ترکیبی است که به طور طبیعی هنگام ترکیب نیتروژن با اکسیژن یا ازن تشکیل می شود. نیتروژن برای همه موجودات زنده ضروری است ، اما مقادیر بالای نیترات موجود در آب آشامیدنی می تواند برای سلامتی خطرناک باشد ، به خصوص برای نوزادان و زنان باردار.

آب معدنی طبیعی بلومر

نیترات ترکیبی است که به طور طبیعی هنگام ترکیب نیتروژن با اکسیژن یا ازن تشکیل می شود. نیتروژن برای همه موجودات زنده ضروری است ، اما مقادیر بالای نیترات موجود در آب آشامیدنی می تواند برای سلامتی خطرناک باشد ، به خصوص برای نوزادان و زنان باردار. برای حل مشکل نیترات ، می توانید آب بطری را برای نوشیدن و پخت و پز آب  شیر جایگزین کنید ، منبع نیترات را از بین ببرید ، از یک منبع آب جایگزین استفاده کنید یا قبل از استفاده از آب آن را تصفیه کنید. خرید آب معدنی طبیعی برای نوشیدن و پخت و پز روش بسیار موثر در حذف نیترات می باشد. این یک وسیله مؤثر و کم هزینه برای کاهش خطرات سلامتی است. برای مصارف خانگی بهتر است از گالن های 19 لیتری استفاده شود.

 

 

در دراز مدت ، استفاده از آب هایی که دارای نیترات هستند به عنوان یک عامل سرطان‌زا عمل می کنند. آنچه مسلم است امروزه با رشد روز افزون جمعیت در شهرهای بزرگ آلودگی آب آشامیدنی رو به افزایش است. دفع نادرست فاضلاب های شهری از طریق چاهای جذبی، مصرف بی رویه مواد شوینده و پاک کننده بهداشتی که از طریق چاههای جذبی فاضلاب به اعماق زمین نفوذ کرده و سفره های آب زیرزمینی را آلوده می کنند، استفاده از کودهای شیمیایی و حیوانی، استفاده از آفت کش ها و حشره کش ها و … از جمله دلایل اصلی آلودگی آب آشامیدنی انسانها هستند. در این میان سمومی مانند نیترات، آهسته و پیوسته سلامتی فرزندان ما را تهدید می کنند. این درحالی است که اثرات منفی نیترات حداقل ۱۵ سال بعد از مصرف آشکار خواهد شد. وجود این ماده خطرناک در آب آشامیدنی خصوصا برای نوزادان و زنان باردار عوارض جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. کارشناسان و متخصصان اذعان دارند که یکی از موثر ترین روشهای حذف نیترات از آب آشامیدنی، روش اسمزمعکوس است.که این روش در تولید آب معدنی به کار برده می شود.

 

بیشتر بدانید:

آب معدنی در مقابل آب معمولی

آیا آب معدنی بهتر از آب معمولی است و فواید آن چیست؟

فواید نوشیدن آب معدنی

انواع چشمه های طبیعی

گالن 19 لیتری آب آشامیدنی بلومر