Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

بلومر | آب معدنی | آب معدنی طبیعی | قوانین و مقررات

 

 

مشتری مداری در راس ارزش‌های سازمانی‏ شرکت پگاهان سپهر ایرانیان  قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری ما بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد.

در راستای سیاست‌های مشتری محور پگاهان سپهر ایرانیان به‌منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت ما وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید از شما می‌شود.

                                 

۱ . قیمت مصرف کننده

شرح: قیمت مصرف کننده همان قیمت مصوب کالاست که روی کالا درج شده است. از خرید و فروش هرگونه کالا با قیمتی بالاتر از قیمت مندرج روی کالاهایی که “قیمت مصرف کننده” روی آنها درج شده خودداری می شود.

از قرار دادن قیمت‌های غیر واقعی و فروش با قیمت اصلی تحت عنوان تخفیف که به نوعی فریب خریدار محسوب می‌شود، خودداری می شود.

۲ . فروش کالای غیر اصل

شرح: فروش کالای غیر اصل درسایت اکیدا ممنوع است. اگر محصولی از نظر جعبه، بسته‌بندی، جنس، کیفیت و … با کالای اصلی که توسط مراکز ما به‌فروش می‌رسانند مغایرت داشته باشد، کالا باعنوان “غیراصل” شناخته می‌شود.

3. لغو سفارش مشتری

شرح: در صورت لغو سفارش مشتری توسط شرکت پگاهان سپهر ایرانیان به دلایل مختلف اعم از عدم موجودی کالا در انبار،شرکت موظف است کالا را در اسرع وقت برای مشتری ارسال کند.

4 . ارسال به موقع سفارش مشتریان

شرح: پشتیبان سایت موظف است کالاهای سفارش داده شده را به موقع و راس زمان مقرر (از تاریخ مقرر در پنل برای تحویل به انبار) به دست مشتریان برساند.

5 . مغایرت محموله‌ی ارسالی به مشتریان

شرح: ارسال کالا به دلیل هر نوع مغایرت (بدون لیبل یا برچسب صحیح، رنگ، بسته‌بندی، محتوا و مشخصات فنی و …)در زمان تحویل به مشتری باعث عودت کالا به شرکت می شود.

6 . نمایش پیش فاکتور خرید به مشتریان

شرح:شرکت موظف است پیش فاکتور را برای مشتری قبل از خرید کالا نمایش داده و هنگام ارسال محصول فاکتور برای مشتری به همراه کالا ارسال شود.

7 . کالای مرجوعی

شرح: درصورتی که کالا به دلایل زیر توسط مشتری مرجوع شود، شرکت موظف به مرجوع کردن کالا می باشد:


سوالات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و... خود را از طریق تکمیل فرم در قسمت ارتباط باما و یا تماس از طریق شماره 84252-021، در میان بگذارید تا در اسرع وقت آنها را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنیم.